Již v roce 1992 se jednou z hlavních specializací naší firmy staly vnitřní i venkovní strojní omítky zdiva. Díky moderním strojům, které přinesly v oblasti realizace omítek ohromnou revoluci, mají strojní omítky na rozdíl od manuálně zpracovávaných omítek řadu výhod – k těm hlavním patří rychlejší realizace, minimální ztráty materiálů nebo úspora nákladů na míchání a přepravu omítkových směsí. Na rozdíl od zdlouhavého klasického způsobu ručního omítání je strojní omítání mnohem jednodušší a hlavně rychlejší díky omítacímu stroji. Omítnutí prostorů celého domu se stává otázkou pouze několika dnů!

Stojní omítky Vám poskytneme kdekoli poblíž města České Budějovice, Prachatice, Český Krumlov, Písek, ale i na ostatních místech na území České  Republiky.

Strojní omítky – postup

Omítnutí interiéru či exteriéru vašeho domu probíhá výhradně omítacími stroji do nichž je suchá maltová směs (omítka) dopravována z tlakových nádob (sil) nebo z pytlů. Po nanesení omítkové směsi na zeď dojde k vyrovnání vrstvy omítky 2m latí a dále následuje povrchová úprava dle zvoleného typu omítky. Samozřejmostí je použití moderních okenních, dilatačních apu-lišt a pozink. rohových profilů.

Realizujeme veškeré druhy a typy omítek (sádrové, vápenocementové, gletované, filcované, jednovrstvé, dvouvrstvé) a díky našim personálním kapacitám jsme schopni postarat se bez menších problémů i o zákázky většího rozsahu např. školy, koleje, bytové domy atd.

Pokud se chcete dozvědět více o strojním omítání pokračujte zde, dále jestli Vás zajímá průběh omítání a nebo nás neváhejte kontaktovat.

Nabízíme kvalitní a nejlevnější strojní omítky v Českých Budějovicích, Prachaticích Písku a okolí!

Ukázka strojních omítek – České Budějovice